Microsoft розробила унікальну підекранну камеру

Microsoft розробила унікальний модуль фронталки, який поки що не має аналогів у світі. Мало того, що вона використала відразу чотири датчика зображення. Камера здатна виконувати роль декоративного елемента, виводячи на екран логотип бренду або кастомну пікстограму на розсуд користувача.

Microsoft зареєструвала патент на «камеру з логотипом». У супровідній документації інженери компанії описують незвичайну конструкцію модуля фронтальної камери.

Вона включає відразу чотири датчика, розміщених під екраном, при цьому кожен з них оснащений власним кольоровим фільтром. Їх наявність дозволяє активувати відображення логотипу компанії в моменти, коли камера неактивна.

За замовчуванням на екрані демонструватиметься фірмовий значок Microsoft, але користувач зможе налаштувати кольору плиток за власним бажанням.

Як тільки буде запущена камера, логотип зникне. У документації також зазначено, що кожен датчик оптимізований для конкретного кольору: синього, зеленого, червоного і жовтого, представляючи повний спектр колірного простору RGBY з розширеним діапазоном.

Подібна конструкція, за запевненням інженерів Microsoft, також сприяє поліпшенню роботи камери при слабкому освітленні.

Для зниження рівня цифрового шуму на знімках компанія має намір використовувати спеціальне програмне забезпечення.

Варто відзначити, що запропонована Microsoft концепція поки існує лише на папері. Чи планує компанія випускати гаджет з подібним рішенням, невідомо.

Джерело Microsoft

Не пропустіть