Microsoft розповіла про оновлення Windows 10 21H2

Основна частина команди розробників Microsoft займається розробкою операційної системи Windows 11, проте до виходу також готується наступне оновлення для Windows 10.

Компанія повідомила, що оновлення Windows 10 21H2 принесе з собою кілька нових функцій, включаючи підтримку WPA3 H2E, спрощений вхід без пароля з Windows Hello for Business, підтримку обчислень на графічному процесорі в підсистемі Windows для Linux (WSL) і Azure IoT Edge для Linux.

Оскільки Windows 11 не буде підтримуватися на всіх комп’ютерах з Windows 10, оновлення 21H2 і наступні випуски будуть важливі для людей, які збираються залишатися на цій операційній системі в найближчі роки.

Microsoft відзначила, що цей апдейт буде встановлений в будь-якій системі Windows 10 (починаючи з версії 2004), і гарантує, що він буде обслуговуватися протягом 18 місяців в версіях Windows Home і Pro, в той час як версії Enterprise і Education будуть підтримуватися протягом 30 місяців.

Крім того, наступна версія Windows 10 Long-Term Servicing Channel (LTSC) вийде приблизно в той же час, що і 21H2, і буде надавати оновлення протягом п’яти років. Це особливо зручно для тих, хто не хоче регулярно оновлювати комп’ютери.

Microsoft почала поширювати збірку 21H2 для бета-тестерів Windows. Після того, як ці користувачі нададуть Microsoft відгуки, оновлення почне поширюватися серед звичайних користувачів у другій половині цього календарного року. Більш детальна інформація про Windows 10 LTSC буде опублікована найближчим часом.

Джерело Neowin
Не пропустіть