Microsoft розповіла про фінансові проблеми компанії, пов’язані з коронавірусом

При цьому, розробник Windows не єдиний, хто постраждав від страшної недуги

Прес-служба Microsoft виступила з офіційною заявою щодо того, як епідемія COVID-19 вплинула на справи компанії. Як виявилося, все не так райдужно, як могло б бути.

Представники компанії розповіли про те, що у Microsoft є певні фінансові проблеми в зв’язку з поширенням коронавируса. Хоч компанія і повідомила в січні, що протягом кварталу вона має намір заробити від 10,75 до 11,15 млрд на продажі власного програмного забезпечення, на ділі ж їй навряд чи вдасться досягти подібних показників. Як розповіли в самій Microsoft, “ланцюжок поставок повертається до нормального стану повільніше, ніж очікувалося”. Саме ця заява і вдарила по вартості акцій компанії, які впали в ціні на 2,05 долара (1,2%) до 168,12 доларів.

Нагадаємо, що раніше й інші компанії заявили про те, що в зв’язку з епідемією коронавируса не зможуть досягти намічених раніше фінансових показників. Чутки свідчать про те, що та ж Apple, при найневдалішому збігу обставин, може перенести випуск iPhone 12 з вересня на грудень поточного року.

Не пропустіть