Microsoft приступила до розробки нової ОС Windows 12, – чутки

Компанія Microsoft вже розпочала розробку нової операційної системи, яка стане спадкоємцем Windows 11. Про це свідчать численні чутки в мережі Інтернет.

Спочатку про це повідомило одразу два джерела, викликавши деяку плутанину – SwiftOnSecurity та Deskmodder.de. Справа в тому, що в першій публікації SwiftOnSecurity говорилося про те, що «джерело в Microsoft заявило: “Windows 12 вже знаходиться в розробці, і для неї знадобляться два модулі TPM». Згодом SwiftOnSecurity опублікували спростування, заявивши, що «Два TPM» — це жарт, потім провокаційний твіт був видалений, але новина вже розлетілася по мережі.

Тим часом німецький ресурс Deskmodder.de опублікував новину про майбутній початок розробки Windows 12. Спочатку у Deskmodder.de посилалися на повідомлення SwiftOnSecurity, як на ще одне підтвердження свого повідомлення. Зараз нотатка оновлена, посилання на SwiftOnSecurity видалені. В оновленому повідомленні йдеться, що за інформацією Deskmodder.de, компанія Microsoft почне роботу над Windows 12 з березня 2022 року.

Авторитетний ресурс Tom’s Hardware розібрався в цій плутанині і додатково зазначив, що чутки про початок розробки Windows 12 цілком логічні, якщо ґрунтуватися на історії випуску ОС.


Джерело Тomshardware

Не пропустіть