Microsoft представила Surface Neo і Surface Duo – незвичайні складні планшети з двома екранами

Один працює на особливій версії Windows, а інший на Android.

На презентації в Нью-Йорку Microsoft представила два складних пристрої, які багато користувачів чекали вже дуже давно.

Surface Neo

Перша новинка, названа Surface Neo, являє собою великий планшет в форматі книги з двома однаковими екранами.

Surface Neo працює на спеціальній ОС Windows 10X, яка дозволяє запускати програми на різних екранах і працювати з ними одночасно. Товщина кожної половинки становить всього 5,6 мм, а загальна вага пристрою – 655 грам. Дисплеї захищені склом Gorilla Glass.

До гаджету можна підключити магнітну клавіатуру, яка розміщується поверх одного з екранів, закриваючи його лише частково. На видимій області, що залишилася, може виводитися допоміжний інтерфейс різних додатків. Також до задньої кришки Surface Neo кріпиться магнітне цифрове перо Surface Pen.

Всередині у пристрої процесор Intel Lakefield, який Microsoft назвала гібридним рішенням з графічним прискорювачем 11-го покоління для управління обома екранами. Більше деталей про начинку і систему варто чекати тільки в наступному році.

Surface Duo

Друга новинка, названа Surface Duo, являє собою зменшений варіант Neo на базі Android. Цей гаджет розроблений спільно з Google. По суті, він являє собою аналог ZTE Axon M, який був представлений ще в 2017 році.

Обидва екрани мають діагональ 5,6 дюйма, а при розвороті ви отримуєте планшет з дисплеєм 8,3 дюйма. На екранах можна запускати різні додатки. Також на один з них можна вивести віртуальну клавіатуру для набору тексту.

У продажу обидва гаджета з’являться через рік, до новорічних свята в 2020-му році. Microsoft хоче дати розробникам більше часу для адаптації своїх додатків під пристрої такого типу. Ціни новинок, звичайно, поки не оголошуються.

Куди раніше в продажу з’явиться ноутбук Surface Laptop 3 і два класичних планшета, також представлених на минулому презентації. Ще одна раптова новинка – повністю бездротові навушники Surface Earbuds.

Джерело The Verge
Не пропустіть