Microsoft почала змінювати зовнішній вигляд Windows 10

Першою "під роздачу" потрапила панель задач

Ще в кінці минулого року, в грудні, Microsoft офіційно оголосила про плани по редизайну більш ніж сотні піктограм різних продуктів Windows. Тоді, в їх числі називалися іконки таких додатків як Word, Excel, PowerPoint, OneNote і багато інших. І ось зараз, очевидно, компанія знаходиться максимально близько до того, щоб запустити нові іконки для широкої публіки.

В останній тестовій збірці в учасників програми тестування Windows Insiders з’явилися оновлені і перероблені піктограми додатків і сервісів, розташованих на панелі завдань Windows 10. Дизайн іконок виконаний у фірмовому стилі графічного інтерфейсу користувача Fluent Design System, які вперше був продемонстрований компанією в травні 2017 року в рамках конференції Microsoft Build 2017.

Варто відзначити, що на даний момент оновлення відображається лише на панелі завдань – в тому ж меню “Пуск” досі використовуються старі ікони. Але, якщо опиратися на досвід минулих років, повноцінний запуск нововведення відбудеться в рамках найближчого великого оновлення, яке заплановане на весну поточного року.

Джерело MsPowerUser
Не пропустіть