Microsoft планує ввести платну підписку на Windows 10

Доведеться регулярно платити не тільки за програми, а й за ОС.

Зараз Microsoft пропонує підписку Office 365 Business, яка дає доступ до всіх офісних додатків, деяким додаткових сервісів і місце в хмарі. Але в майбутньому компанія може ввести підписку Microsoft 365, яка буде доступна і для звичайних користувачів. У неї будуть входити не тільки програми, але і система Windows 10.

Поки що інформації про Microsoft 365 не так багато. Головне питання очевидне: чи означає це, що можливості купити Windows 10 раз і назавжди більше не буде? Поки ще не було випадків, коли операційна система вимагала б регулярної оплати. За даними джерела WindowsUnited, цього немає і в планах Microsoft.

Інсайдер повідомляє, що Microsoft 365 буде необов’язковим розширенням для споживачів. Ви зможете, наприклад, оновити свою «Домашню» версію Windows 10 до «Професійної» і отримати доступ до обраних додаткових програм, але збережете куплену раніше ліцензію Windows 10 «Домашня» в разі скасування підписки. Крім того, Microsoft планує додати в систему унікальні функції для підписників, але подробиці поки не розкриваються.

Споживча версія Microsoft 365 – це цікава спроба змінити ставлення користувачів до ПЗ, яким вони користуються щодня. Для тих, хто вже купив Windows 10 і його все влаштовує, нічого не зміниться. Зате нові користувачі зможуть отримати Windows 10, Office та інші програми за вигідною ціною.

Не пропустіть