Microsoft готується почати тестування нового оновлення Windows 10, вихід якого відбудеться лише в 2021 році

Саме в ньому компанія може позбутися "живих" плиток

Щойно Microsoft випустила свіже велике оновлення Windows 10 – Windows 10 May 2020 (v2004), як одразу в мережі з’явилася інформація про те, що компанія готується почати тестування нового оновлення операційної системи, вихід якого відбудеться лише в 2021 році.

Що цікаво, прямо в нотатці офіційного блогу Microsoft дане оновлення для Windows 10 носить назву Iron (Fe). При цьому, мабуть, зрозумівши, що була допущено певний витік, редактори блогу все ж відредагували нотатку, прибравши з неї цю назву. Але, як відомо, інтернет пам’ятає все – копія сторінки успішно збереглася в кеші Google.

Крім усього іншого, в блозі компанії також йдеться про те, що тестування Iron (Fe) почнеться вже в червні поточного року, а з огляду на те, що вихід оновлення запланований тільки на 2021 рік, виходить, що компанія проведе за “випробуваннями” наступного великого оновлення Windows 10 практично цілий рік.

Нагадаємо, що згідно з останніми чутками, саме цей апдейт принесе в ОС перероблене меню Start, перемальовані іконки, а також зникнення “живих” плиток – компанія має намір позбутися від них у Windows 10.

Джерело wccftech
Не пропустіть