Microsoft додає в свій браузер Edge гру

З появою нової версії браузера Microsoft Edge на движку Chromium у користувачів з’явиться альтернатива знаменитому динозавру Google, яка допоможе вбити час під час відсутності інтернет-з’єднання.

Microsoft створила веселу пасхалку для свого браузера Edge, щоб продемонструвати новий логотип ще у минулому році. Гра для серфінгу Edge дуже схожа на SkiFree, класичну лижну гру, яка була випущена в якості частини пакету розваг Microsoft 3 для Windows ще в 1991 році. Тепер виробник програмного забезпечення робить її автономною грою в браузері.

Розробка Microsoft пропонує геймерам обігнати кракена на дошці для серфінгу в океані, повному перешкод. Користувачі можуть обрати серед трьох режимів, серед них — режим, в якому перешкоди необхідно подолати за певний час, нескінченний режим серфера, де ви повинні уникати перешкод і кракена, який може переслідувати вас вічність і зигзагоподібний (найскладніший).

Грати в Surf можна за допомогою клавіатури і миші, сенсорного дисплея або геймпада, а в список підтримуваних платформ, крім ПК, увійшли смартфони і консолі Xbox.

Найближчим часом Surf стане доступна в новітній збірці браузера Edge Canary при введенні edge: // surf в адресний рядок.

Джерело TheVerge
Не пропустіть