Meizu Watch офіційно презентовано

Компанія Meizu офіційно презентувала свій перший смарт-годинник Meizu Watch. Девайс виконаний в корпусі з алюмінію 6000-ї серії та захищений від вологи. Дисплей захищений захисним склом Corning Gorilla Glass. Тут встановлена AMOLED-матриця з діагоналлю 46 міліметрів та щільністю пікселів 326 пікселів.

Тильна панель годинника має антиалергенну керамічну поверхню, а загалом корпус розроблений таким чином, щоб не відчуватися під час носіння. За роботу відповідальний 12-нанометровий чіпсет Qualcomm Wear 4100. З коробки Meizu Watch поставляється з Flyme for Watch на базі Android. У Flyme for Watch забезпечується плавна робота інтерфейсу з частотою оновлення 60 Гц.

Meizu Wacth оснащений вбудованою SIM-картою (eSIM), яка дозволяє працювати годиннику повністю автономно. Сам пристрій може приймати текстові повідомлення, приймати дзвінки та забезпечувати доступ у Мережу. Що цікаво, годинник має полоски антен LTE, що забезпечує кращий сигнал.

Meizu Watch оснащений модулем NFC для безконтактної оплати. Автономність складає до 36 годин, повний процес зарядки займає 45 хвилин. Для зарядки використовується станція з магнітним кріпленням, до якої підключається USB-C. Вартість годинника складає 235 доларів.

Не пропустіть