Mavericks Electric анонсували перший у світі автономний триколісний мотоцикл

На виставці CES 2020 компанія Mavericks Electric представила своє бачення майбутнього транспорту: триколісний електричний мотоцикл з автоматичним управлінням. Це також перший в світі триколісний електричний мотоцикл з автоматичним управлінням, який Maverick Electric назвав TQi.

Новинка має два електродвигуни та здатна проїхати до 200 кілометрів на одному заряді акумуляторів і розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину. Електричний транспорт оснащений системами адаптивного круїз-контролю і автоматичного паркування, а також набором радарів і камер для 360-градусного моніторингу навколишнього оточення. У неї вбудований автопілот другого класу, який здатний здійснювати автономне управління під наглядом водія.

Для триколісних велосипедів передні колеса дуже важливі. Тому TQi також поставляється з подвійною системою, яка автономно балансує переднє колесо. Він використовує новий контролер балансу, який в реальному часі може визначати нахил кузова автомобіля. Таким чином, він контролює телескопічну, антидемпінгову і активну поворотну тягу переднього колеса, забезпечуючи кузову постійну стійкість.

Ху Ілінь, засновник і віце-президент з науково-дослідної роботи компанії Mavericks, заявив, що TQi з’явиться в продажі у другій половині 2020 року. Однак ціна наразі невідома.

Джерело GizChina
Не пропустіть