Mastiff та Jackal – яка британська бронетехніка буде доставлена в Україну

Україна вже поповнила озброєння австралійськими бронеавтомобілями Bushmaster PMV, незабаром мають прибути також БМП-1 і танки T-72. Незабаром бронетехніка буде в українській армії у ще більшій кількості – незабаром Великобританія може передати Україні бронеавтомобілі Mastiff чи Jackal.

Як повідомляє The Times, незабаром інструктори збройних сил Великобританії будуть спрямовані у країну, яка межує з Україною, для навчань наших військових (ймовірно, мова йде про Польщу). Окрім цього, Британія планує підтримувати Збройні Сили україни протитанковими та зенітними ракетами, про що має бути оголошено на офіційному рівні вже незабаром.

Підтримка Британії бронеавтомобілями, як вже згадувалося, буде у вигляді Mastiff PPV (Protected Patrol Vehicle – Захищеної патрульної машини), або Jackal (більш новітньої розробки, яку взяли на озброєння нещодавно – у 2010 році). Mastiff PPV – це модифікована шестиколісна мінозахищена південно-африканська машина Cougar MRAP, яка використовулась армією Великобританії в Афганістані, а Jackal – компактний швидкий рейдовий транспорт, який використовується у розвідувально-дозорних задачах, вогневій підтримці та швидких ударах.


Джерело The Times

Не пропустіть