Малий бізнес може отримати від Мінцифри 4000 євро

У Міністерстві цифрової трансформації України запустили програму грантів для підтримки бізнесу протягом війни. Планується допомогти трьом сотням малих підприємств, що зможуть отримати мікрогрант на 125 тисяч гривень (4 тисячі євро). Подавати заявки можна через портал “Дія”.

Для подання заявки малий бізнес має бути зареєстрований не пізніше за 31 грудня минулого року. Локація – Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська та Київська область. Крім цього, бізнес має бути тимчасово переміщений з цих областей, або може довести постраждання через бойові дії. Заявку слід подавати за цим посиланням.

Фонд створила програма “EU4Business”, Мінцифра, Міністерство економіки та Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Фінансування грантів забезпечує Євросоюз та уряд Німеччини за допомогою програми техпідтримки “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, реалізація якої в Україні забезпечується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, (GIZ) GmbH.


Джерело Дія

Не пропустіть