Магазин Xbox отримав редизайн перед дебютом Series X

Він буде доступний всім користувачам цієї осені, але деякі бета-тестувальники можуть спробувати його цього тижня.

Microsoft оновила дизайн магазину на Xbox. Компанія стверджує, що відновила магазин з нуля, і він буде «швидшим, безпечнішим і простішим у використанні, ніж будь-коли раніше».

За словами Microsoft, магазин буде працювати більш ніж в два рази швидше, ніж раніше. Завантажується він, наприклад, менш ніж за дві секунди. Користувачі зможуть побачити, в які ігри грають їх друзі, які розпродажі та знижки доступні. Крім цього, в магазині можна буде переглядати трейлери в режимі реального часу.

Розробники також переосмислили внутрішню структуру магазину —переробили на новий лад систему фільтрів, пошук, навігацію і списки бажаного.

Батькам буде простіше зняти обмеження на певні ігри, фільми і телепередачі. Рейтинги контенту стануть набагато зрозуміліші. Вони будуть відображатися на початку кожного трейлера, у верхній частині сторінок з описом гри і протягом усього процесу оформлення покупки.

Оновлення Xbox Store з 5 серпня стане доступним деяким учасникам програми Xbox Insider, а офіційний запуск відбудеться цієї осені.

Джерело engadget
Не пропустіть