macOS 10.15.5 дозволить взяти процес старіння акумулятора під контроль

Сьогодні Apple випустила macOS Catalina 10.15.5, додавши нову функцію справності батареї і нові опції FaceTime. Функція справності батареї зможе продовжити термін служби акумулятора.

Літій-іонні акумулятори, які в тому числі використовуються в MacBook, поступово старіють, що означає, вони починають заряджатися менше в міру старіння комп’ютера. Нова функція Apple призначена для уповільнення процесу старіння, тому ваш акумулятор зможе заряджатися довше.

«Нова функція займається відстеженням температур, які впливали на батарею, вивченням характеру її зарядки та інших факторів. На підставі отриманих вимірювань механізм може призупинити зарядку. Це відбувається у разі необхідності, щоб гарантувати, що батарея вашого MacBook заряджається до рівня, оптимального для вашого сценарію використання, щоб уповільнити її зношення», — йдеться в заяві Apple.

Нова функція буде включена за замовчуванням для нових MacBook, які поставляються з MacOS 10.15.5 або після оновлення інших пристроїв до MacOS 10.15.5.

macOS 10.15.5 також додасть користувачам можливість управляти груповими викликами FaceTime: тобто коли говорить хтось один, розміри вікон можуть змінюватися або залишатися колишніми.


Джерело TheVerge

Не пропустіть