MacBook Air на Apple M1 вже можна купити зі знижкою

Компанія Apple недавно презентувала свої перші комп’ютери на новому флагманському ARM-чіпсеті M1, і вони ще навіть повноцінно не почали продаватися, а деякі магазини вже пропонують купити ці ноутбуки за знижкою. Так, магазин B&H пропонує придбати новий MacBook Air на базі Apple M1 за ціною 899 доларів, що на 100 доларів менше від початкової ціни. Знижка діє лише сьогодні, 30 листопада.

Досить важливо, що магазин пропонує придбати за зниженою ціною лише базову версію, яка комплектується 8 ГБ оперативної пам’яті та сховищем SSD об’ємом 256 ГБ. Слід звернути увагу, що за такою самою ціною ноутбук на сайті Apple можуть придбати студенти, але цей процес потребує верифікації і доступний не всім. Також важливо відзначити, що фактично MacBook Air на Apple M1 купити неможливо, принаймні на сайті вищезгаданого магазину, де написано, що “поставки почнуться незабаром”.

Нагадаємо, що MacBook Air на Apple M1 – найдоступніший з першого покоління ноутбуків Apple на чіпсеті власного виробництва, виготовленого на ARM-архітектурі. Завдяки використанню чіпсета власного виробництва вдалося досягти до у 5 разів більшої продуктивності в плані GPU та до 3.5 разів більшої потужності в плані CPU. Автономність також дуже відчутно зросла і складає аж 18 годин. Також слід звернути увагу на те, що новий MacBook Air повністю безшумний, адже охолоджується пасивною системою охолодження без рухомих елементів, таких як вентилятор.

Джерело B&H
Не пропустіть