Люди купують телефони 5G, навіть коли у них немає 5G

Оператори мобільного зв’язку рекламували 5G як наступний гігантський стрибок у розвитку бездротових технологій майбутнього. На жаль, час для стрибка ще не настав. Станом на сьогодні, 5G доступна тільки в деяких містах, точніше, в окремих районах деяких міст. І, проте, це не заважає людям купувати телефони 5G.

Статистика продажів смартфонів з підтримкою 5G

У свіжому звіті глобальної дослідницької фірми Counterpoint Technology Market Research говориться, що на міста, що підтримують інфраструктуру 5G, припадає лише третина продажів смартфонів з цією функцією. Більшість продажів смартфонів 5G в травні 2019 року припадало на регіони, які в даний час не обслуговують 5G. Наведені дані говорять про те, що люди готові до майбутнього з 5G і не хочуть залишатися осторонь, коли воно прийде. Або ж справа в банальному нерозумінні?

Очікується, що майже кожен великий виробник смартфонів (за винятком Apple) випустить свою версію смартфона 5G до кінця поточного року. Звіт Counterpoint пророкує, що в 2019 році буде продано понад 5 мільйонів смартфонів 5G, і зазначає, що цей прогноз був би на 60% вище, якби Apple випустила iPhone з підтримкою 5G в нинішньому році.

Проблеми розгортання 5G

Перш ніж ви зберетеся купити собі пристрій 5G, майте на увазі, що розгортання мережі може зайняти роки. І, звичайно, 5G забезпечує високі швидкості зв’язку, але також має істотний недолік — погане проникнення через стіни автомобілів і будівель, що може позначатися на дальності і стабільності сигналу, що передається.

Ми всі хочемо майбутнього тут і зараз, але, можливо, варто заощадити кілька доларів, поки це майбутнє ще не настало…


Не пропустіть