LG обіцяє три роки оновлень Android для своїх преміум смартфонів

Оголошення LG про відхід з телефонного бізнесу стурбувало власників останніх смартфонів, але є і хороша новина, яка полягає в тому, що компанія пообіцяла три роки оновлень Android для своїх преміальних пристроїв, випущених в 2019 році або пізніше.

LG спостерігала за скороченням своєї частки на ринку мобільного зв’язку протягом останніх кількох років. У 2013 році компанія була третім за величиною виробником телефонів у світі, але її частка скоротилася приблизно до 2%. Після шести років збитків загальною складністю близько 4,5 мільярда доларів компанія в січні попередила, що вихід з бізнесу цілком можливий. Цей сценарій став реальністю після того, як німецька Volkswagen AG і в’єтнамська Vingroup JSC відмовилися від переговорів про викуп мобільного підрозділу LG.

Компанії, що йдуть з телефонного бізнесу, часто швидко припиняють підтримку своїх телефонів, але LG пообіцяла випустити до трьох ітерацій оновлень Android для своїх пристроїв преміум-класу: LG G8 ThinQ, LG G8x ThinQ, LG G8s ThinQ, LG V50 ThinQ, LG V60 ThinQ, LG Velvet і незвичайний LG Wing. LG Velvet, наприклад, був запущений з Android 10, тому власники повинні отримувати оновлення аж до Android 13.

Крім того, деякі з останніх телефонів LG не преміум-класу також отримають останні версії Android. LG називає моделі 2020 року, такі як LG Stylo і серії K, які будуть отримувати по два оновлення ОС. Однак компанія додає, що майбутні оновлення будуть залежати від графіка поширення системи самої Google і інших чинників, таких як продуктивність і сумісність пристроїв.

LG планує згорнути свій телефонний бізнес 31 липня. Компанія продовжить виробництво пристроїв протягом другого кварталу, і люди як і раніше можуть купити поточні моделі смартфонів LG. Для цих моделей сервісна підтримка та оновлення безпеки будуть як і раніше надаватися протягом встановленого періоду часу.

Не пропустіть