Lenovo презентувала новий флагманський ThinkPad з 5G

Компанія Lenovo зараз презентує велику кількість нових ноутбуків у модельних рядах Xiaoxin, YOGA та ThinkPad, але особливо виділяється Lenovo ThinkPad X1 Titanium, презентований нещодавно. Модель отримала преміальний дизайн та корпус, виконаний з титану. За роботу ноутбука відповідальні процесори Intel Core i5/i7 11-го покоління, є підтримка сертифікації Intel EVO та опціональний модем 5G.

Завдяки використанню у конструкції корпусу титану та вуглеволокна, ноутбук вдалося зробити дуже тонким та легким – товщина складає 11.5 міліметра, а вага – 1.15 кілограма. Модель стала найтоншим ThinkPad за всю історію цього модельного ряду.
Модель оснащена 13.5-дюймовим поворотним дисплеєм з роздільною здатністю 2.2К та відношенням сторін 3:2.

В парі з процесорами Intel працює 16 ГБ оперативної пам’яті, за графічні задачі відповідальне інтегроване графічне ядро Intel Xe, а за зберігання даних користувача – SSD об’ємом 512 ГБ. За автономність відповідальний не рекордний, але цілком достатній при таких габаритах акумулятор об’ємом 44.5 Вт/г. Є підтримка розпізнавання обличчя при розблокуванні ноутбука.

Версія Lenovo ThinkPad X1 Titanium, яка підтримує лише Wi-Fi, доступна за ціною 2309 доларів, а ціна на 5G-версію стартує з позначки в 3079 доларів (для китайського ринку, на міжнародному ціни можуть відрізнятися, але різниця буде незначною). Ноутбук вже доступний для попереднього замовлення, старт продаж запланований на 30 квітня.

Не пропустіть