Потужні пристрої в лаконічному дизайні — Lenovo представила новинки бренду Legion

Компанія Lenovo оголосила про вихід нового покоління стильних і потужних ігрових ноутбуків серій Legion та Legion Slim

Компанія Lenovo оголосила про вихід нового покоління стильних і потужних ігрових ноутбуків серій Legion та Legion Slim. Світ побачили портативні пристрої Lenovo Legion 7i1 та 7, які, завдяки винятковій продуктивності, стали найпотужнішими 16-дюймовими ігровими ноутбуками у світі2. Крім того, тонкі та надлегкі новинки Lenovo Legion Slim 7i та 7 поповнили категорію 16-дюймових ігрових ноутбуків з роздільною здатністю QHD (2560×1600 пікселів) та відтепер доступні зі співвідношенням сторін 16:10 для тих, хто хоче поєднувати роботу та розваги. Пристрої Lenovo Legion 7 перевершують усі очікування завдяки низці інноваційних рішень, що адаптуються до численних потреб геймерів-початківців та професійних гравців. У категорії 16-дюймових ігрових ноутбуків вони не лише мають найбільшу ємність батареї3, але й оснащені Full HD вебкамерами4 для кращого потокового мовлення, а також є першими ноутбуками з роздільною здатністю WQXGA (2560×1600 пікселів)5. Мінімалістичний дизайн ноутбуків на базі операційної системи Windows 11, тривалий час автономної роботи та безшумна система охолодження зі штучним інтелектом (ШІ) забезпечують максимальну ефективність в роботі та мобільність.

“Lenovo Legion завжди були на вершині ігрової продуктивності та доповнювали особисте й професійне життя геймерів, адаптуючись до будь-яких умов і локацій: чи то турнірний стадіон, класна кімната чи зала засідань, — сказав Оуян Цзюнь (Ouyang Jun), віцепрезидент та генеральний директор Lenovo у користувацькому бізнес сегменті (Intelligent Devices Group). — Нові ноутбуки Lenovo серії Legion 7 тепер стильніші та потужніші, ніж будь-коли, і дозволяють вийти за межі можливого в інтелектуальних та високопродуктивних іграх”.

Lenovo Legion 7i та 7: апогей продуктивності

Найпотужніші у світі 16-дюймові ігрові ноутбуки3 Lenovo Legion 7i та 7 (16″, 7) створені для тих, хто потребує найвищої продуктивності під час ігор. Стильний та стриманий спортивний дизайн вирізняється покращеними кріпленнями та панеллю вводу/виводу. Пристрої виготовлені з алюмінію й магнію аерокосмічного класу в цільному корпусі та мають металеву рамку оброблену за допомогою числового програмного керування (computer numerical control, CNC), яка тонко підкреслює нестримну міць. Єдина система RGB з атмосферними візуальними ефектами на клавіатурі та обрамленні синхронізується із зображенням на екрані.

Клавіатурою Lenovo Legion TrueStrike стало ще зручніше користуватись завдяки вигнутим клавішам із глибшим ходом, ніж у попереднього покоління. Нова технологія WASD Force Sensor з додатковими змінними кнопками6 дозволяє гравцям прискорювати свого ігрового персонажа залежно від сили натиску на клавіші.

Під гладенькими кришками ноутбуків криється справжня міць. Новинки Lenovo Legion 7i та 7 стали візуально тоншими за попереднє покоління — їхня товщина складає лише 19 мм. Інженери здійснили подвиг, поєднавши в корпусі вагою 2,5 кг найсучасніші графічні рішення, процесори та накопичувачі. Цей потужний пристрій також має значний потенціал батареї: ємність акумулятора 99,99 Вт·год, найбільша у світі батарея на 16-дюймовому ігровому ноутбуці3 й швидка зарядка USB Type-C до 135 Вт·год7.

Lenovo Legion 7i та 7 — перші у світі ігрові ноутбуки з 16-дюймовим WQXGA-дисплеєм5, співвідношенням сторін 16:10, максимальною яскравістю до 1250 ніт, повним охопленням колірного простору за стандартом DCI-P3, розширеним динамічним діапазоном і сертифікатом TÜV про безпеку для очей8. Користувачі можуть обирати з-поміж трьох варіантів панелей зі змінною частотою оновлення до 240 Гц (стандартна частота 165 Гц) для повсякденного використання, більш плавного кіберспортивного геймплею, де важливий кожен кадр, або кінематографічного зображення з дивовижною точністю передачі кольору. Нові ноутбуки Lenovo Legion 7i та Legion 7 також оснащені програмним забезпеченням Tobii Horizon, яке гарантує захопливі відчуття для геймерів, та Tobii Aware, яке використовує технологію інтелектуальних датчиків для підвищення безпеки та конфіденційності власників.

Lenovo Legion 7i та 7 оснащені процесорами Intel® Core™ HX Series 12-го покоління або AMD Ryzen™ 9 6900HX, графічним процесором NVIDIA® GeForce RTX™ 3080 Ti (до 175 Вт загальної графічної потужності — TGP) або мобільною графікою AMD Radeon™ RX 6850M XT, операційною пам’яттю DDR5 та SSD-накопичувачем PCIe9 четвертого покоління на вибір користувача. Всі компоненти налаштовано на максимальну продуктивність за допомогою технології Lenovo Legion A.I. Engine 2.0. Механізм зі штучним інтелектом (ШІ) передбачає зміну кривої вентилятора та балансування ресурсів графічного та центрального процесорів у режимі реального часу залежно від кожної гри, щоб забезпечити найкращу продуктивність. Калібрування ШІ також може підсилити систему охолодження Lenovo Legion Coldfront 4.0 для графічного та центрального процесорів. Водночас технологія парової камери ноутбука розширює межі можливостей ігрового ноутбука та процесорів призначених для настільних пристроїв, забезпечуючи теплову потужність до 115 Вт без дроселювання. У конструкції термоелементів інженери також передбачили на 67% тонші, проти попередніх поколінь, лопаті вентиляторів для покращення повітряного потоку, покриття з термопасти з фазовим переходом для прискорення тепловіддачі, збільшену площу поверхні та вентиляційні отвори під клавіатурою.

Lenovo Legion Slim 7i та 7: свобода створювати нові світи

Нові Lenovo Legion Slim 7i та 7 (16″, 7) — найтонші та найлегші 16-дюймові ігрові ноутбуки Lenovo Legion — розроблені для потужних ігор та створення контенту у витонченому та мінімалістичному дизайні. Пристрої доступні у темно-сірому (Storm Grey) та світло-сірому (Onyx Grey) кольорах10. Ноутбуки легкі та тонкі — 2 кг і 16 мм — завдяки алюмінієвому та магнієвому металевому корпусу, який використовується в аерокосмічній галузі та оброблений за допомогою числового програмного керування (computer numerical control, CNC). Універсальний дизайн підходить для користування практично будь-де. Наприклад: у кав’ярні, офісі чи на ігровому турнірі. При цьому пристрій займає таку ж загальну площу, як і 15-дюймовий ноутбук.

Нова серія ноутбуків Lenovo Legion Slim 7 дає більшу свободу пересування, зберігаючи при цьому потужність і продуктивність завдяки процесорам останнього покоління Intel® Core™ H серії 12-го покоління або AMD Ryzen™ 9 6900HX. Користувачам знадобиться менше адаптерів для роботи в дорозі, оскільки пристрої оснащені покращеною задньою панеллю вводу/виводу із HDMI 2.1. У той час, як можливості роботи без підзарядки стануть безпрецедентно тривалими завдяки акумулятору більшої ємності (99,99 Вт·год) і швидкій зарядці USB Type-C до 135 Вт·год7.

Великий 16-дюймовий дисплей з підтримкою програмного забезпечення для калібрування кольору, розширеним динамічним діапазоном і точністю кольорів, що відповідає стандарту DCI-P3, дає можливість геймерам занурюватися в нові піксельні світи з яскравими кольорами та тінями, при цьому не напружуючи очі завдяки сертифікації TÜV Rheinland Gold Label8. Вдосконалюючи серію Lenovo Legion Slim 7 від покоління до покоління, інженери розширювали співвідношення активної площі 16-дюймового WQXGA-дисплея з 86% до 93% зі співвідношенням сторін 16:10 для ще більшого занурення в перегляд. Оновлені Lenovo Legion Slim 7 доступні в трьох варіантах панелей10 з покращеною змінною частотою оновлення до 240 Гц (стандарт 165 Гц) і додатковою технологією Mini-LED11.

Компактні та стримані Lenovo Legion Slim 7i та 7 створені з використанням технологій штучного інтелекту (ШІ), на основі якого працюють система охолодження Lenovo Legion Coldfront 4.0 та технологія Lenovo Legion A.I. Engine 2.0, що балансують вихідні ресурси графічного та центрального процесорів для кращої продуктивності. Ноутбуки також оснащені графічним процесором NVIDIA GeForce® RTX 3070 (до 100 Вт з прискореним TGP) або мобільною графікою AMD Radeon™ RX 6800S з пам’яттю DDR5 і SSD-накопичувачем PCIe 4-го покоління9.

Удосконалення системи охолодження включає: збільшення розміру на 29%; на 31% більше лопатей вентилятора з рідкокристалічного полімеру, які також на 40% тонші, а обертаються на 100 об/хв швидше, завдяки системі подвійних вентиляторів; додаткова мідна теплова трубка, що призначена тільки для відеопам’яті графічного процесора; покриття з термопастою, що змінює фазу для підвищення ефективності тепловідведення. Інженери компанії Lenovo також обладнали клавіатуру системою повітрозабірника під ключ із понад 1172 впускними отворами, де кожна клавіша має 1,3-мм перемикачі з м’яким натисканням для швидшої та точнішої реакції. У сукупності ці дизайнерські та інженерні вдосконалення зменшили шум вентилятора до менше ніж 30 децибелів у режимі Stealth, що приблизно відповідає рівню шепоту.

На всіх комп’ютерах Lenovo Legion доступний вбудований застосунок, який створений для полегшення ігрового процесу. Lenovo Legion Arena — це ігрова платформа, яка об’єднує всі комп’ютерні ігри користувача в один централізований хаб, пов’язуючи їх з популярними платформами та онлайн-магазинами для єдиного доступу та безперебійного й ефективного ігрового досвіду.

Технічні характеристики ПК

Lenovo Legion 7i Lenovo Legion 7
Продуктивність Процесор Intel Core i9-12900HX 12-го покоління

Intel Core i7-12800HX 12-го покоління

AMD Ryzen 9 6900HX

AMD Ryzen 7 6800H

Операційна система Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Оперативна пам’ять 4800 мГц DDR5: 16 ГБ (2×8 ГБ) або 32 ГБ (2×16 ГБ)

Опційно: 5600 мГц 32 ГБ (16 ГБ)

4800 мГц DDR5: 16 ГБ (2×8 ГБ) або 32 ГБ (2×16 ГБ)
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD об’ємом до 2 ТБ (Gen 4)9
Графіка NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti з 16 ГБ GDDR6 (175 Вт TGP, Listed Boost Clock: 1590 мГц)

NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti з 8 ГБ GDDR6 (125 Вт TGP, Listed Boost Clock: 1485 мГц)

Технологія Max-Q: розширена опція Optimus, оптимальні параметри відтворення, швидке масштабування ядра, оптимізатор ЦП, динамічне підвищення, DLSS і змінний розмір BAR

AMD Radeon RX6850M XT, 12 ГБ GDDR6, архітектура AMD RDNA 2 (Game Clock: до 2275 мГц)12

AMD Radeon RX6700M, 10 ГБ GDDR6, архітектура AMD RDNA 2 (Game Clock: до 2300 мГц)12

Дисплей 16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165-240 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка NVIDIA G-SYNC, сертифікація TÜV Rheinland8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка NVIDIA G-SYNC, сертифікація TÜV Rheinland8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165-240 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка AMD FreeSync Premium, сертифікація TÜV Rheinland Certified8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка AMD FreeSync Premium, сертифікація TÜV Rheinland Certified8

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт, лінійна акустична система Harman Super Linear і смарт підсилювач з Nahimic Audio
Камера Вбудована вебкамера Full HD (1080 пікселів) з E-Shutter
Клавіатура 1,5 мм, RGB підсвітка, 0,2 мм канал, 100% Anti-Ghosting, датчики сили натискання WASD, набір перемикання (4 клавіші)
Акумулятор 99,99 Вт·год7

Super Rapid Charge7 (також підтримує Rapid Charge Pro)

10 хв зарядки: 30 Вт·год (3 Вт·год/хв)

30 хв зарядки: 0~70% ємності

80 хв зарядка: 0~100% ємності

Блок живлення Slim адаптер 300 Вт

135 Вт (подача живлення USB Type-C)

Slim адаптер 300 Вт

Slim адаптер 230 Вт

135 Вт (подача живлення USB Type-C)

Підключення Розніми Ліворуч:

2 x Thunderbolt 4 (USB 4, DisplayPort 1.4)

Праворуч:

USB Type-C (USB 3.2 Gen 1)

Комбінований аудіорознім

Кнопка увімкнення E-Shutter

2 x USB Type-A 3.2 Gen 1 (Always-On 5V)

USB Type-C (USB 3.2 Gen 2, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

HDMI 2.1

RJ45 Ethernet (2.5G)

DC-In

Ліворуч:

2 x USB Type-C (USB 3.2 Gen 2, DisplayPort 1.4)

USB Type-C (USB414, DisplayPort 1.4)

Праворуч:

USB Type-C (USB 3.2 Gen 1)

Комбінований аудіорознім

Кнопка увімкнення E-Shutter

2x USB Type-A 3.2 Gen 1 (Always-On 5V)

USB Type-C (USB 3.2 Gen2, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

HDMI 2.1

RJ45 Ethernet (2.5G)

DC-In

Бездротове підключення Intel Killer Wi-Fi 6E13 AX1690i подвійне радіо

Intel Killer Wi-Fi 6E13 AX1650 (2×2)

2×2 Intel Wi-Fi 6E13 (802.11 ax)

2×2 Wi-Fi 6E13 (802.11 ax)
Дизайн Габарити

(Ш x Г x В)

358,1 x 263,5 x 19,4 мм
Колір Темно-сірий (Storm Grey)10
Вага до 2,5 кг
Lenovo Legion Slim 7i Lenovo Legion Slim 7
Продуктивність Процесор Intel Core i9-12900HK 12-го покоління

Intel Core i7-12700H 12-го покоління

Intel Core i5-12500H 12-го покоління

AMD Ryzen 9 6900HX

AMD Ryzen 7 6800H

AMD Ryzen 5 6600H

Операційна система Windows 11 Pro

Windows 11 Home

Оперативна пам’ять 4800 мГц DDR5: 8 ГБ (вбудований) або 16 ГБ (8 ГБ вбудований та 8 ГБ слот) або 24 ГБ (8 ГБ вбудована & 16 ГБ слот)
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD об’ємом до 2 ТБ (Gen 4)9 Твердотілий накопичувач SDD об’ємом до 2 ТБ (Gen 4)9
Графіка NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti з 8 ГБ GDDR6 (100 Вт TGP, Listed Boost Clock: 1410 мГц)

NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti з 6 ГБ GDDR6 (100 Вт TGP, Listed Boost Clock: 1605 мГц)

NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti з 4 ГБ GDDR6 (95 Вт TGP, Listed Boost Clock: 1485 мГц)

Технологія Max-Q: розширена опція Optimus, оптимальні параметри відтворення, швидке масштабування ядра, оптимізатор ЦП, динамічне прискорення, DLSS і змінний розмір BAR

AMD Radeon RX6800S, 8 ГБ GDDR6, архітектура AMD RDNA 2 (Game Clock: до 1708 мГц)12

AMD Radeon RX6800S, 4 ГБ GDDR6, архітектура AMD RDNA 2 (Game Clock: до 1745 мГц)12

Дисплей 16″ з технологією Mini-LED12, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 100% охоплення колірного простору Adobe RGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, сертифікація TÜV Rheinland8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165-240 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка NVIDIA G-SYNC, сертифікація TÜV Rheinland8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка NVIDIA G-SYNC, сертифікація TÜV Rheinland8

16″, роздільна здатність WUXGA (1920×1200), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 350 ніт, зменшений вплив синього світла

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165-240 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка AMD FreeSync Premium, сертифікація TÜV Rheinland Certified8

16″, роздільна здатність WQXGA (2560×1600), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 500 ніт, сертифікація VESA DisplayHDR 400, підтримка Dolby Vision, підтримка AMD FreeSync Premium, сертифікація TÜV Rheinland Certified8

16″, роздільна здатність WUXGA (1920×1200), IPS; співвідношення сторін 16:10, 165 Гц, 100% охоплення колірного простору sRGB, 350 ніт, зменшений вплив синього світла

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт від Harman з Nahimic Audio
Камера Вбудована веб-камера HD (720 пікселів) з E-Shutter

Вбудована веб-камера Full HD (1080 пікселів) з E-Shutter

Клавіатура 1,3 мм, підсвітка білого кольору, біле підсвічування, RGB під ключ (опційно) 1,3 мм, підсвітка білого кольору, біле підсвічування, RGB під ключ (опційно), Anti-ghost
Акумулятор 99,99 Вт·год7 або 71 Вт·год7

Super Rapid Charge7 (також підтримує Rapid Charge Pro)

10 хв зарядки: 30 Вт·год (3 Вт·год/хв)

30 хв зарядки: 0~70% ємності

80 хв зарядка: 0~100% ємності

71 Вт·год підтримує лише функцію Rapid Charge Pro7

30 хв зарядки: 0~50% ємності,

2 години зарядки: 0~100% ємності

Блок живлення Slim адаптер 170 Вт або 230 Вт для графічного процесора NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

Slim адаптер 230 Вт для NVIDIA GeForce RTX 3060

Графічні процесори для ноутбуків Max-P або 3070 Max-Q

135 Вт (подача живлення USB Type-C)

Slim адаптер 170 Вт

Slim адаптер 230 Вт

135 Вт (подача живлення USB Type-C)

Підключення Розніми Ліворуч:

Thunderbolt 4 (USB 4, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

USB Type-C (USB 3.2 Gen2, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

Праворуч:

Зчитувач SD-карт 4-в-1

Аудіороз’єм

Кнопка увімкнення E-Shutter

DC-In

USB Type A 3.2 Gen2 (5V2A)

2 x USB Type A 3.2 Gen2

HDMI 2.1

Ліворуч:

USB Type-C (USB 3.2 Gen 2, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

USB Type-C (USB 3.2 Gen 2, DisplayPort 1.4, Power Delivery до 135 Вт)

Праворуч:

Зчитувач SD-карт 4-в-1

Аудіороз’єм

Кнопка увімкнення E-Shutter

DC-In

USB Type A 3.2 Gen2 (5V2A)

USB Type A 3.2 Gen2

HDMI 2.1

Бездротове підключення Intel Killer Wi-Fi 6E13 AX1690 (з технологією Intel Double Connect)

Intel Killer Wi-Fi 6E13 AX1650

Intel Wi-Fi 6E13 AX211

Wi-Fi 613

Wi-Fi 6E13 AX2*2

Дизайн Габарити

(Ш x Г x В)

357,7 x 256 x 16,9 мм
Колір Темно-сірий (Storm Grey)10

Світло-сірий (Onyx Grey)10

Вага Починаючи з 2,05 кг
1 Мала літера “і” у назві моделі означає процесор Intel. Наприклад, Lenovo Legion 7i обладнаний процесором Intel, тоді як Lenovo Legion 7 – процесором AMD.
2 На основі системи, що підтримує понад 175 Вт графічної обчислювальної потужності завдяки вбудованій відеокарті; згідно з внутрішнім дослідженням, проведеним 23 березня 2022 року, в якому порівнювалися 16-дюймові ігрові комп’ютери, що випускаються світовими виробниками ПК, які щорічно поставляються у кількості > 1 мільйон одиниць по всьому світу.
3 Виходячи з поєднання розміру екрана, габаритів пристрою та місткості акумулятора; згідно з результатами внутрішнього дослідження, проведеного в період з 23 березня 2022 року, в якому порівнювалися 16-дюймові ігрові комп’ютери, що випускаються світовими виробниками ПК, щорічно поставляють > 1 мільйон пристроїв по всьому світу.
4 Згідно з результатами внутрішнього дослідження, проведеного станом на 23 березня 2022 року, на основі порівняння 16-дюймових ігрових ноутбуків, що розповсюджуються світовими виробниками ПК зі щорічними поставками > 1 мільйон одиниць по всьому світу.
5 За даними внутрішнього дослідження, проведеного 23 березня 2022 року в якому порівнювалися 16-дюймові ігрові комп’ютери, що випускаються світовими виробниками ПК, які постачаються у кількості > 1 мільйон одиниць по всьому світу щорічно.
6 Додаткові змінні клавіші, доступні у нових моделях Lenovo Legion 7i (16″, 7) та Lenovo Legion 7 (16″, 7), включені в комплект постачання при покупці.
7 Усі заяви про час автономної роботи є приблизними та засновані на внутрішньому тестуванні в оптимальних лабораторних та мережевих умовах. Фактична продуктивність акумулятора може відрізнятися і залежить від багатьох факторів, включаючи конфігурацію та використання продукту, програмне забезпечення, умови експлуатації, бездротові функції, налаштування керування живленням, яскравість екрана та інші фактори. Максимальна ємність акумулятора зменшується з часом і в процесі використання.
8 Сертифікаційний знак TÜV Rheinland означає, що продукт був перевірений відповідно до суворих вимог безпеки акредитованої третьою стороною та підтримується регулярними перевірками на виробництві.
9 Фактична доступна місткість менша і варіюється через багато факторів, включаючи форматування, розбиття на розділи, операційну систему, які використовують частину цієї місткості. Доступна місткість може змінюватися під час оновлення програмного забезпечення.
10 Колір та варіанти панелей можуть відрізнятися залежно від географії та наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, функції та технічні характеристики продуктів у будь-який час без попередження.
11 Опціональна міні-світлодіодна панель, яка буде доступна згодом у 2022 році на Lenovo Legion Slim 7i (16″, 7). Дати наявності можуть відрізнятися залежно від географії, а продукти/функції можуть бути доступні лише на окремих ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, характеристики та специфікації продуктів у будь-який час без попереднього повідомлення.
12 Ігрова тактова частота — це очікувана тактова частота графічного процесора під час роботи стандартних ігрових програм, при встановленні типового параметра TGP (Total Graphics Power). Фактичні результати окремих ігор можуть відрізнятися.
13 Потрібно додатково придбати маршрутизатор Wi-Fi та тарифний план, який може бути різним залежно від розташування. Застосовуються додаткові положення, умови та/або плата. Швидкість підключення залежить від розташування, навколишнього середовища, стану мережі та інших факторів.
14 USB Type-C очікує оновлення до USB 4.0, доступного з другої половини 2022 року. Функції можуть відрізнятися залежно від географії та можуть бути доступні лише на деяких ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції, характеристики та специфікації продуктів у будь-який час без попередження.
LENOVO та LENOVO LEGION є торговими марками Lenovo. USB Type-C® та USB-C® є зареєстрованими товарними знаками USB Implementers Forum. TÜV є зареєстрованим товарним знаком TÜV Rheinland Group. Intel, Intel Core та Intel Killer є товарними знаками корпорації Intel або її дочірніх компаній у США та інших країнах. ©2022 Advanced Micro Devices, Inc. Всі права захищені. AMD, FreeSync, Radeon, RDNA, Ryzen та їх комбінації є товарними знаками компанії Advanced Micro Devices, Inc. NVIDIA, GEFORCE та RTX є товарними знаками компанії NVIDIA, Inc.One Dolby, Dolby Vision та Dolby Atmos є зареєстрованими та незареєстрованими товарними знаками компанії Dolby Laboratories, Inc. у США та/або інших країнах. Wi-Fi є торговою маркою Wi-Fi Alliance. Решта торгових марок є власністю відповідних власників. ©2022, Lenovo Group Limited.

 Не пропустіть