Lenovo готує флагманського конкурента iPad Pro, Samsung Galaxy Tab S7 та Xiaomi Mi Pad 5

Компанія Lenovo минулого року презентувала досить цікаві рішення на ринку планшетів і, судячи зі всього, цього року планує лише набирати теми. Зараз у Мережі з’явилися дані про нову флагманську та субфлагманську моделі Lenovo Yoga Pad Pro та Lenovo Yoga Pad Plus. Враховуючи характеристики та можливості цих моделей, вони цілком зможуть стати гідними конкурентами iPad Pro, Samsung Galaxy Tab S7 та поки не презентованому Xiaomi Mi Pad 5.

Старша модель буде конкурувати з більшою версією iPad Pro та зі Samsung Galaxy Tab S7 Plus, оскільки отримає дисплей з діагоналлю 13 дюймів, роздільна здатність якого складе 2160 х 1350 пікселів. Ця модель, що важливо, отримає повноцінний роз’єм HDMI, що дасть можливість використовувати її, як повноцінний робочий монітор. Такої фішки немає ні у кого з конкурентів, і вона додає вагомий плюс Lenovo Yoga Pad Pro. Крім цього, відомо, що у девайса буде дисплей з мінімальними рамками.

Також модель отримає меншу версію з діагоналлю 11 дюймів, яка вийде на ринок під назвою Lenovo Yoga Pad Plus. За роботу цієї моделі буде відповідальний вже не такий потужний, але все ще непоганий чіпсет Qualcomm Snapdragon 750G. Скоріш за все, модель буде відчутно доступнішою за Lenovo Yoga Pad Pro та не отримає роз’єма HDMI. У обох версіях буде підтримка роботи у мережах п’ятого покоління.

Не пропустіть