LEGO випускає набір “Щелепи”, який демонструє останню битву на човні Квінта

Цього літа виходить офіційний набір LEGO “Щелепи”. Компанія представила набір з 1497 деталей цього тижня разом із 90-секундним міні-фільмом, що переосмислює культовий фільм у стилі LEGO. Набір “Щелепи” включає човен “Орка”, акулу та мініфігурки головних героїв: Мартіна Броді, Метта Гупера та Сема Квінта, а також кілька важливих предметів для полювання, таких як гарпун і кілька яскраво-жовтих бочок.

Цей набір буде доступний для широкого загалу з 6 серпня за ціною $150, але учасники програми лояльності LEGO Insiders зможуть придбати його раніше, з 3 серпня.

У вас буде можливість зібрати набір на основі, яка слугуватиме океаном для сцени, тож ви зможете встановити акулу в ідеальній позиції, щоб вона виглядала так, ніби атакує човен. Або ж ви можете окремо виставити акулу та човен, з підставкою для першої. Одна з плиток у водному наборі буде надрукована з легендарною фразою: “Вам знадобиться більший човен”.

Інтенсивна битва між випадковою групою мисливців на акул і великою білою акулою, що пожирає людей, ніколи не виглядала так дружньо для всієї родини.

Джерело Engadget

Не пропустіть