Київстар склав карту самоізоляції українців

Київстар показав, наскільки українці дотримуються режиму самоізоляції під час карантину. На офіційному сайті була опублікована онлайн-карта.

Її склали за анонімними даними з пристроїв українців, які користуються мобільним зв’язком та інтернетом.

“Ми зібрали цю та іншу цікаву big data аналітику на інтерактивних картах і графіках. Будьте в курсі залишаючись вдома”, – зазначається на сайті компанії.

На момент виходу матеріалу найбільше користувачів ізолюється в Київській та Одеській областях: там індекс самоізоляції перевищує 25%. У Київській області двадцять дев’ять відсотків громадян не залишають свої будинки, а в Одеській області цей показник становить двадцять два відсотки.

Дані на карті оновлюються. Індекс самоізоляції розраховано на основі аналітики зміни базових станцій групами абонентів Київстар і віддалення від зони переважного положення на радіус більше 1000 м. Під зоною переважного положення розуміється місце, де сукупна група абонентів здійснює найбльшу кількість мобільних активностей у неробочий вечірній та нічний час, а також у вихідні дні. Для аналізу розраховується динаміка зміни між показниками у робочий день до початку режиму самоізоляції та аналогічні дні під час карантину.

Київстар запустив онлайн-карту «Індекс дотримання самоізоляції»

Також, на сайті зазначено, що Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» та не передає третім особам жодної персональної інформації стосовно абонентів. Всі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на базі неперсоніфікованих та зашифрованих даних.

Не пропустіть