Київстар обмінює старі телефони на нові

Київстар запустив для своїх абонентів корисну послугу Trade-in, яка дозволить їм обміняти свій старий смартфон на нову модель, або отримати гроші за свій девайс. Тим, у кого немає часу займатися продажем свого телефону самостійно і шукати покупців, тепер можуть звернутися в один з магазинів Київстар, де співробітники компанії проведуть безкоштовну діагностику старого телефону і оцінять його вартість.

На сайті Київстар можна ввести модель свого смартфона і самому перевірити, на який телефон його можна обміняти, зрозуміло, з додатковою доплатою. Наприклад, за Huawei P20 вам можуть запропонувати 5500 гривень, а за iPhone 8 можна отримати 9000 гривень. Таким чином, на місці, ви одразу зможете обміняти смартфон і піти додому вже з покупкою.

Вам доведеться заздалегідь прицінитися і обрати для себе новий апарат. Умовою обміну є наявність конкретної моделі в тому магазині Київстар, в якому ви скористаєтеся послугою. Якщо ви виберете більш дешеву модель, ніж ту, яку ви продали, то в магазині вам повернуть різницю від обміну.

Скористатися вигідною пропозицією від Київстар українці матимуть змогу до кінця року – включно до 31 грудня 2020 року.

Джерело kyivstar.ua
Не пропустіть