Китайський розробник ШІ подав позов до суду на Apple на $1,4 млрд

Як стверджується, компанія використала його розробку.

Китайська компанія Shanghai Zhizhen Intelligent Network Technology, також відома як Xiao-i, подала позов до суду проти Apple Inc, стверджуючи, що та порушила її патенти. У позові вимагається, щоб компанія відшкодувала збиток на суму 10 мільярдів юанів (1,43 мільярда доларів).

Крім відшкодування збитків Xiao-i вимагає, щоб Apple припинила «виробництво, використання, обіцянку продавати і імпортувати» продукти, які порушують патент.

Представники компанії стверджують, що Apple використовувала в Siri технологію, аналогічну за технічною архітектурою чат-боту, який розробили і запатентовали Xiao-i. У 2004 році Xiao-i подала патентну заявку на винахід свого віртуального помічника під номером ZL200410053749.9, який затвердили в 2009 році, відзначає Reuters. У 2011 році Apple вперше запустила Siri на смартфоні iPhone4S. Пізніше ця технологія була представлена ​​у всій лінійці продуктів американської компанії.

Вперше компанія Shanghai Zhizhen подала в суд на Apple за порушення патентних прав у 2012 році щодо технології розпізнавання голосу.

Apple поки ситуацію ніяк не прокоментувала.

Джерело СNBS
Не пропустіть