Китайських геймерів зобов’яжуть грати під реальними іменами

Китай змусить геймерів використовувати свої справжні імена під час гри. При цьому перевірка користувачів буде відбуватися з використанням єдиної державної системи ідентифікації, яку планують розгорнути вже у вересні 2020 року.

В кінці минулого тижня Фен Шісінь, чиновник Центрального відділу зі зв’язків з громадськістю, заявив, що онлайн-ігри повинні будуть запровадити нову державну систему аутентифікації. Згідно з нею, геймери повинні будуть зареєструватися в грі, використовуючи свої справжні імена.

Місцеві ігрові гіганти Tencent і NetEase вже почали впроваджувати свої власні системи перевірки, але ця буде контролюватися державою.

Таким чином держава намагається завадити неповнолітнім користувачам проводити в іграх дуже багато часу. Минулого року Державне управління преси та публікацій КНР ввело нові обмеження, які регламентують, скільки часу і коштів неповнолітні можуть витрачати на ігри. Згідно з регламентом, будь-який геймер молодше 18 років обмежений 90 хвилинами ігор в будні дні і трьома годинами у вихідні та святкові дні.

Як саме буде працювати єдина система, поки невідомо.

Джерело gx.people.com
Не пропустіть