Китайські конкуренти Huawei прагнуть зайняти її частку ринку

У той час, як компанія Huawei має серйозні проблеми в роботі свого ланцюжка постачань через санкції США, інші китайські виробники смартфонів і їх конкуренти намагаються захопити частку ринку китайського технологічного гіганта.

Згідно зі словами галузевого інсайдера, такі компанії, як Xiaomi, Oppo і Vivo, прагнуть отримати вигоду з положення Huawei.

Примітно, що на початку цього місяця компанія Huawei продала свій бізнес з виробництва бюджетних телефонів Honor. Це дещо убезпечило діяльність колишнього суббренда, але також додало конкурентам сміливості.

За словами Дерека Ванга, офіційного представника бренду Realme, такі компанії, як Xiaomi, Oppo або Vivo, вважають, що санкції проти Huawei так чи інакше зашкодять їй на міжнародному ринку, тому вони й хочуть відібрати частку ринку у компанії.

Стало відомо, що компанія Xiaomi збільшила своє замовлення на виробництво смартфонів до 100 млн екземплярів в період з четвертого кварталу 2020 року по перший квартал 2021 року. Замовлення на виробництво брендів Oppo і Vivo також виросли на 8% кожен, до 90 млн і 70 млн відповідно. А замовлення компанії Huawei, навпаки, скоротилися на 55% і склали 42 млн одиниць.

Деякі аналітики вважають, що Xiaomi, Oppo і Vivo занадто оптимістичні щодо своїх намірів. Експерт Counterpoint Research Флора Танг (Flora Tang) заявила, що в 2021 році прогнозується зміцнення конкурентів Huawei, однак темпи їх зростання, ймовірно, буде більш скромними, ніж планують компанії.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть