Користуватися прозорим телевізором Xiaomi виявилося не дуже зручно

Відомий блогер Лайнус Себастіан купив і протестував новий прозорий телевізор Xiaomi Mi TV Lux вартістю $7200. Пристрій анонсували в серпні цього року і випустили обмеженим тиражем в Китаї.

Телевізор Mi TV LUX обзавівся 55-дюймовим дисплеєм, але його роздільна здатність становить всього лише Full HD, через що виникає ефект «москітної сітки» (Screen-door effect).

Панель телевізора прозора завдяки тому, що він використовує OLED-матрицю. При цьому ефект посилюється завдяки великій відстані між пікселями. Блогер зазначив, що індивідуальні пікселі дуже добре помітні навіть на досить великій відстані.

Крім того, Себастіан виявив три битих пікселя. Якби це був не прозорий дисплей, то панель цілком могла б бути визнана дефектною.

Блогер додав, що, незважаючи на те, що у Xiaomi Mi TV Lux присутній ігровий режим з підтримкою частоти оновлення 120 Гц, в реальності телевізор майже не підходить для перегляду фільмів або ігор, оскільки навіть в темному приміщенні на максимальній яскравості на екрані можна побачити те, що знаходиться за користувачем, а зображення виглядає тьмяним.

Джерело YouTube
Не пропустіть