UPG_price_d+m

Користувачів Windows 10 дуже сильно розізлили

Як вдалося з’ясувати, дуже багато користувачів Windows 10 Pro за останні 48 годин стали жертвою чергової недоробки компанії Microsoft. Її співробітники з «кривими руками» якимось чином зробили так, щоб у користувачів комп’ютерів, які були підключені до інтернету в певний період часу, злетіла ліцензія. Вона перетворилася в Windows 10 Home, яка коштує більш ніж удвічі менше. У деяких випадках ліцензія просто пропала, в результаті чого ОС перетворилася в «піратську» версію.

Коли деякі користувачі почали розбиратися, що сталося, то зайшовши в історію покупок в магазині Microsoft Store вони не зуміли виявити там Windows 10 Pro. Через такого стану справ у багатьох почалася паніка, адже дороге програмне забезпечення повністю пропало, в результаті чого $ 200 були витрачені марно. Технічна підтримка компанії Microsoft почали закидати зверненнями з цього приводу, яких вже через кілька годин стало так багато, що в справу втрутився один з керівників корпорації.

Він зробив публічне сповіщення і заявив про те, що в роботі активації Windows 10 стався великий збій, що торкнулася користувачів з більш ніж 150 країн світу, включаючи Україну, Німеччину, Францію, Росію, Казахстан, США і Нідерланди. Було обіцяно що проблема буде повністю вирішена протягом 24 годин. Цей термін вже пройшов, але у багатьох операційна система як і раніше знаходиться в неліцензійному стані, хоча комусь пощастило трохи більше – ліцензія на Pro перетворилася в версію Home.

Як вважають експерти, для вирішення цієї проблеми компанія Microsoft в найближчі дні випустить спеціальний патч, тільки після установки якого ліцензія на Windows 10 Pro знову почне працювати. Як можна було так сильно облажатися – не повідомляють, однак все це в черговий раз доводить, наскільки безвідповідально компанія підходить до контролю якості свого ПО. Користувачі «вінди» в повному ужасі від такого стану справ, тому як для багатьох комп’ютер – це не кошти для розваг, а повноцінний інструмент для роботи і заробітку грошей.


Не пропустіть