Користувачі Windows 7 отримують неприємні повідомлення

Windows 7 Pro показує своїм користувачам повідомлення про швидке припинення підтримки

Цього року Microsoft почала надсилати повідомлення про припинення підтримки для користувачів Windows 7 Home, інформуючи їх про неминуче завершення життєвого циклу операційної системи. Наразі компанія поширює ці повідомлення для власників комп’ютерів під управлінням Windows 7 Pro, за винятком пристроїв, які підключені до домену через Active Directory, повідомляє офіційний блог Microsoft.

Користувачі повинні бути готовими до того, що “нагадування про смерть” демонструватиметься приблизно раз на місяць протягом наступного року, щоб мотивувати їх на перехід на більш нові версії Windows 8.1 або Windows 10. Microsoft настійно рекомендує протягом року відмовитися від застарілих операційних систем, поки є час для плавного апгрейда, адже підтримка Windows 7 була розширена до 13 жовтня 2020 року – в цей день вийде останнє оновлення.

Багато хто зі споживачів не поспішають відмовлятися від Windows 7. Їх побоювання є цілком виправданими з огляду на дуже погану репутацію Microsoft із проблемними оновленнями для Windows 10, які викликають нескінченні проблеми.

Джерело СЬОГОДНІ

Не пропустіть