Користувачі девайсів опинилися під новою загрозою

Фахівці розповіли про чергову вразливість в популярних операційних системах Windows, MacOS і iOS. Хакерам вдавалося зламувати їх і стежити за користувачами за допомогою Bluetooth.

Ненадійний алгоритм роботи бездротової мережі виявили співробітники Бостонського університету. Вони представили звіт про виконану роботу на 19-му симпозіумі Privacy Enhancing Technologies, що пройшов у шведському Стокгольмі. З висновків експертів виходить, зловмисники зуміли знайти спосіб для обходу вбудованих захисних програм і отримували конфіденційну інформацію про користувачів. При цьому їм не довелося здійснювати розшифровку, оскільки проникнення в операційну систему відбувалося по незахищених каналу для рекламного трафіку. В даному випадку асинхронна процедура зміни адрес допомогла хакерам зламувати різні девайси, що працюють на ОС Windows, а також всі пристрої від компанії Apple. Відзначається, на відміну від MacOS і iOS, Android не має такої проблеми, оскільки не розсилає рекламу по таким протоколам.

На даний момент невідомо, яка кількість пристроїв піддалося злому через вразливість в Bluetooth. Виробники операційних систем також не зробили заяви в зв’язку з існуванням проблеми.


Не пропустіть