Користувачі благають Apple очистити календар від спаму

Уже 5 років проблема спаму в календарі iCloud відома користувачам продукції “яблучної” компанії. Проте останнім часом вона знову загострюється. Нова гілка повідомлень на сайті Reddit закликає розробити захист від спаму. За добу вона зібрала майже 5 тисяч голосів.

У багатьох випадках спам потрапляє в календар iCloud наступним чином: користувач переходить за спеціальним посиланням, на цьому моменті з’являється спливаюче вікно з текстом «Натисніть ок, щоб продовжити». Багато, звичайно ж, не звертають увагу на інший текст, в якому говориться, що це підписка на календар і натискають «ок», а потім дивуються вакханалії в списку подій.

Проблема календарного спаму на iPhone стала настільки поширеною, що Apple навіть опублікувала відео на своєму YouTube-каналі, в якому розповіла, як від нього позбутися.

  1. Відкрийте програму «Календар»
  2. Натисніть на спам-подія
  3. Знайдіть внизу кнопку «Відмовитися від цього календаря».

Все, після цього в календарі знову будуть відображатися тільки ваші завдання. Якщо раптом ви підписалися на кілька спам-календарів, виконайте цю процедуру знову.

З урахуванням того, що Apple обізнана про цю проблему, в компанії вже можуть працювати над способами захисту. А поки уважно читайте текст спливаючих вікон і намагайтеся не заходити на сумнівні веб-сайти.

Джерело 9to5mac
Не пропустіть