Короткий огляд нових iPhone 11

В рамках щорічної виставки У США компанія Apple презентувала три нових флагмана – iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Після офіційного представлення «яблучні» новинки з’явилися на ринку вже через пару днів, при цьому кількість попередніх замовлень в офіційному магазині Apple Store зростає колосальними темпами.

Лінійка смартфонів з індексом 11 стала наступником попереднього покоління Х і включила в себе три пристрої з наступними технічними параметрами:

Корпус. Всі пристрої виконані з високоміцного загартованого скла, а товщина корпусу була збільшена на 0,5 мм. Асортимент відтінків оновився і отримав насичений зелений і фіолетовий колір.
Дисплей. Молодша модель iPhone 11 обладнана LCD-дисплеєм з діагоналлю 6,1 дюйма. Версія 11 Pro має 5,8-дюймовий екран, а 11 Pro Max – 6,5-дюймовий. Управляти найбільшим девайсом можна однією рукою, не відчуваючи дискомфорту.
Батарея. Запас батареї збільшився на 4 години порівняно з iPhone XS. При цьому процес зарядки стане швидшим, а автономна робота довгої. Всі представники лінійки сумісні з системою бездротової зарядки.
Камера. Цікавим оновленням пристроїв стала підтримка запису уповільненої відео за допомогою фронтальної камери. Молодша модель отримала 2 основних сенсора, а Pro і Pro Max – потрійну оптичну систему з дозволом кожного сенсора в 12 Мп.

Діапазон цін варіюється від $ 699 до $ 1099 залежно від обраної версії, відзначимо, що дані ціни на гаджет доступні в США. Подібна інформація вказує на найближчий зниження вартості попередніх випусків iPhone.

Що стосується нових Apple iPhone 11 на прилавках наших магазинів, то ви вже можете придбати новинки як в офіційних представників так і в інших магазинах. Вартість самої молодшої моделі становить 24 999 гривень, це ціна за iPhone 11 на 64 гб, задня кришка корпусу якого буде в жовтому кольорі. За модель IPhone 11 Pro 64 гб доведеться віддати 35 999 гривень. Що стосується самого дорогого і продуктивного смартфона від Apple, то тут доведеться витратитися і заплатити 39 999 гривень – це ціна за новинку iPhone 11 Pro Max 64 гб. Варто відзначити, що дані ціни актуальні на 19 жовтня 2019 року, і якщо хочеться трохи заощадити, то варто почекати і можливо до Нового року вдасться придбати найсучасніший пристрій за більш прийнятною ціною.Не пропустіть