UPG_price_d+m

Контактні лінзи Samsung отримають функцію доповненої реальності (Фото)

На сайті американського патентного бюро Patently Mobile з’явилася вельми цікава заявка від південнокорейського бренду Samsung, яка вже встигла отримати схвалення, – лінзи для очей з інтегрованою підтримкою функції доповненої реальності.

Такого ефекту розробники збираються досягти за допомогою вбудовування спеціального мікродисплея в тіло лінзи, завдяки чому перед очима користувача завжди буде спливати найкорисніша інформація, будь то напрям руху транспорту на певних ділянках дороги, ідентифікація сторонніх об’єктів на великих відстанях навіть без допомоги смартфона і багато іншого.

У серйозності намірів команди Samsung можна переконатися, ознайомившись з докладною схемою унікального винаходу, представленої зверху, знизу і в розрізі.

Так, згідно з наведеними на сайті патентного відомства зображень, крім мікроскопічного дисплея допоміжний пристрій для очей буде обладнано відеокамерою, живиться мікросхеми конденсатором, а також всіма необхідними датчиками руху.
Ця електронна складова буде поміщена в гідрогель, тому для переживань з приводу безпеки органів зору немає жодних підстав.

Що стосується специфіки дії накладок, то воно зводиться до того, що вся інформація буде передаватися на дисплей з зовнішнього синхронізованого пристрою, автоматично передаючись і на очну сітківку з максимальною коректністю незалежно від напрямку погляду, положення повік і інших факторів.

У разі неправильної передачі даних, лінзи можна буде відкоригувати, інтегрувавши у внутрішню частину їх прозорого шару додаткові мікросхеми.

Справа залишається за малим – дочекатися масового виробництва продукту, пам’ятаючи про те, що далеко не всі концепти «доживають» до цього етапу.


Не пропустіть