Конструктивний недолік ноутбуків Apple зберігся у новому MacBook Pro 16″

І тягнеться ця проблема з далекого 2016 року

Буквально кілька тижнів тому Apple анонсувала свій новий ноутбук – MacBook Pro 16″.  Пристрій вийшов дуже якісним, а багато оглядачів окремо відзначили той факт, що компанія відмовилася від невдалої клавіатури типу “метелик” на користь старої і довговічної “метелики”. Але, як виявилося, не дивлячись на те, що яблучна компанія позбулася однієї проблеми, вона все ж примудрилася залишити кілька інших.

Йдеться про проблеми зі звуком, який відтворює зовнішній динамік ноутбука. Люди знову почали скаржитися на те, що у них виникають зайві звуки при відтворенні аудіо. Що цікаво, подібна ситуація вже траплялася з останніми версіями MacBook Pro, починаючи з 2016 року. Наприклад, при перемотування відео на YouTube, один з користувачів зіткнувся з незрозумілим клацанням, якого бути не повинно.

Інший користувач зіткнувся з подібною проблемою при використанні пробілу для зупинки відтворення відео в монтажній програмі.

З огляду на той факт, що на даний момент тільки на одному форумі набралося близько 200 осіб, які зіштовхнулися з даною проблемою, можна сміливо говорити про те, що конструктивна помилка носить масовий характер.

Джерело apple insider
Не пропустіть