Компанія Samsung розповіла, як розблокувати Smart-TV в Україні

Нещодавно користувачі декількох країн в тому числі Українці стикнулись з проблемою блокування “розумного” телебачення Samsung , багато різних сервісів перестали функціонувати в тому числі платний сервіс Netflix.

Одразу після початку блокувань на сторінках соцмережі Facebook розгорнулась ціла дискусія користувачів, які стикнулись з цією проблемою. І, компанія одразу дала офіційний коментар на сайті щодо цієї проблеми і розповіла, як врятувати свій телевізор від цієї “поломки”. Також порекомендувала купувати їхню продукцію лише в сертифікованих точках продажу зі всіма документами.

Прес-служба Samsung: Блокування торкнулося функції пристроїв, які були зроблені для використання на території інших держав або регіонів. Заблоковані функції не могли бути доступні на таких пристроях без проведення маніпуляцій зі зміни встановлених заводських налаштувань (наприклад, розблокуванням або перепрошивкою).
З усіх питань ідентифікації пристроїв ми рекомендуємо звертатися в службу підтримки Samsung Electronics. Зверніться в службу підтримки Samsung за номером: 0-800-502-000 (безкоштовно в межах України). Будь ласка, повідомте, що Вам необхідне Віддалене керування. Крім того, додаткову інформацію з питань технічної підтримки можна знайти на сайті Samsung.
Не пропустіть