Компанія OnePlus представила телефон, який змінює колір

На початку цього року компанія OnePlus представила концептуальний смартфон Concept One зі зникаючою камерою. Вчора, несподівано для всіх, бренд представив ще один концептуальний апарат — OnePlus 8T Concept. Його головною особливістю є те, що задня панель змінює колір.

Багато виробників смартфонів намагаються прикрасити задню панель яскравим градієнтом або мерехтливим ефектом. Однак далеко не всі девайси можуть насправді повністю змінити колір. На тильну панель OnePlus 8T наклеєна спеціальна плівка, яка дозволяє йому «переключатися» з ясно-сріблястого на темно-синій.

Згідно з OnePlus, в основі конструкції лежить спеціальна плівка, «що містить оксид металу в склі», з «валентним станом іонів металу, що змінюються при різних напруженнях». Тому всякий раз, коли активується оксид металу, колір візерунка змінюється.

Компанія вважає, що такий дизайн може стати дійсно корисною частиною телефону. Так як OnePlus 8T Concept отримав модуль міліметрових хвиль (mmWave), девайс зможе сигналізувати про вхідні дзвінки та повідомлення, наприклад. Відхиляти або приймати виклики, за задумом OnePlus, можна за допомогою жестів.

Крім того, бренд також створив додаток для моніторингу дихання, який використовує радар mmWave для відстеження руху грудної клітини користувача і може розраховувати частоту його дихання.

OnePlus 8T Concept — це, перш за все, концептуальний телефон, тому не очікуйте того, що найближчим часом ви зможете його придбати.

Джерело engadget
Не пропустіть