Компанія LG обіцяла оновлювати свої флагманські смартфони ще кілька років

На початку цього тижня компанія LG офіційно підтвердила закриття свого мобільного підрозділу, підтвердивши, що перестане випускати нові смартфони. Згодом, щоправда, стало відомо, що деякі смартфони LG будуть оновлюватися, причому отримають не лише Android 11, але й поки не презентований Android 12.

Зараз компанія LG офіційно підтвердила, що її флагманські смартфони, які були презентовані цього, минулого та позаминулого року, отримають три оновлення операційної системи Android, тобто Android 11, Android 12 та Android 13. У список девайсів, які отримають оновлення, у LG включили смартфони модельних рядів G та V, а також нові смартфони модельних рядів Velvet та Wing.

З цього можна зробити висновок, що у плани компанії входить оновлення LG G8, LG V50, LG V60, LG Velvet та LG Wing до Android 13, оскільки на старті всі ці моделі мали операційну систему Android 10. Також компанія пообіцяла два оновлення програмного забезпечення, тобто оновлення до Android 12, для LG Stylo 6 та деяких смартфонів модельного ряду LG K.

У компанії підкреслили, що завдяки цьому клієнти та фанати продукції LG можуть і далі купувати актуальні продукти компанії, які на даний момент є в наявності, оскільки вони далі будуть продовжуватися. Також у LG додали, що оновлюватися буде як програмна складова, тобто смартфони будуть отримувати нові версії Android, так і безпекова, тобто моделі будуть регулярно отримувати патчі безпеки.Не пропустіть