Компанія HMD Global, виробник телефонів Nokia, заснувала R&D центр провідних технологій у Фінляндії

Новий дослідницький центр допоможе компанії швидше підбирати кваліфікованих працівників у штат і створювати більш захищені, надійні та варті довіри рішення для мобільного зв’язку.

  • HMD Global анонсувала придбання активів Valona Labs — розробника програмного забезпечення в області мобільної-, корпоративної- та кібербезпек.
  • Це рішення було прийнято у рамках стратегії HMD Global, направленої на підвищення рівня захисту своїх пристроїв, а придбані активи стануть базою для заснування нового R&D центру провідних технологій у Тампере, Фінляндія.
  • Діяльність нової установи буде зосереджена на ПЗ, інтелектуальній власності та послугах у галузі кібербезпеки, а отже HMD Global поступово стане не тільки постачальником апаратних рішень, але й сервісів.
  • Одразу ж розпочнеться набір штатних розробників для роботи над новими сервісами, наприклад HMD Connect, а також процесами, що закріплять репутацію компанії як всесвітнього лідера за швидкістю оновлення ПЗ смартфонів і захищеністю пристроїв.

Київ, Україна, 2 липнякомпанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, сьогодні анонсувала придбання активів Valona Labs і заснування нового Центру провідних технологій у місті Тампере, Фінляндія. Поєднавши свою ціль зі створення надійних мобільних пристроїв та високу кваліфікацію Valona Labs у галузі мобільної кібербезпеки для корпоративного сегменту, HMD Global має намір закріпити свою репутацію як світового лідера за швидкістю оновлень та захищеністю даних своїх смартфонів1 і диверсифікувати пропозиції на ринку послуг і техніки.

У березні 2020 року HMD Global запустила глобальний сервіс HMD Connect, що дає змогу мандрівникам в усьому світі залишатися на звʼязку завдяки простій у користуванні SIM-картці для роумінгу даних. Найближчими місяцями технологічний центр у Тампере зосередиться на подальшому розвитку сервісу та почне розробку нових рішень, зокрема для дистанційного блокування пристроїв і управління корпоративними мобільними пристроями, а також поліпшенні захищеності ПЗ, мережевих звʼязків й проведенні тестувань за методом «чорної скриньки». До того ж компанія розраховує в майбутньому розширити сферу діяльності центру технологіями обробки зображення й аудіо. Штат нового центру буде укомплектовано місцевими технічними спеціалістами, а очолить його першокласний спеціаліст і колишній голова підрозділу Valona Labs Арі Хейккінен.

Юхо Сарвікас, директор з продуктів HMD Global, заявив:

«Ми переконані, що кожен телефон має бути захищеним і вартим довіри, тож ми раді повідомити, що придбали активи Valona Labs — відомого в світі розробника мобільного програмного забезпечення, що за роки своєї роботи завоював довіру широкого загалу.

Телефони Nokia знані в усьому світі своїми цілеспрямованими інноваціями та „чистим“, захищеним і завжди актуальним ПЗ Android™. Саме завдяки цьому наші прихильники користуються пристроями, які з часом стають тільки кращими. Саме тому ми зберігаємо лідерство щодо швидкості оновлення ОС. Згідно з дослідженням Counterpoint1, ми оновлюємо ОС на наших пристроях чи не швидше за всіх інших конкурентів, охоплюючи 94% власного портфоліо смартфонів. Потужності Valona Labs додатково посилять нас у цьому плані, тож ми й надалі виконуватимемо обіцянки, дані нашим користувачам, та виправдовуватимемо їхню довіру, — а це один із ключових принципів нашого бізнесу.

Ми пишаємося своїм фінським корінням і преміальним нордичним дизайном, і раді нагоді заснувати новий Центр провідних технологій у Тампере. Придбання цього активу дає нам змогу закласти підвалини НДДКР-хабу (Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи), що трансформує наш бізнес і ту продукцію, яку ми пропонуємо своїм користувачам».

Новопризначений старший директор із питань безпеки та корпоративних рішень HMD Global Арі Хейккінен додав:

«Ми доволі тривалий час тісно співпрацювали з HMD Global, і сьогодні я радий повідомити, що ми об’єднуємося заради подальшого посилення нашого партнерства. Заснування нового центру провідних технологій дає нам змогу „кувати залізо, поки гаряче“. Під час пандемії почала зростати кількість викликів у сфері кібербезпеки, і настала як ніколи слушна мить для того, щоб зосередитися на розробленні нових рішень для покращення безпеки мобільних платформ.

Тампере перетворилося на технологічний центр нашої країни, зокрема коли йдеться про інновації в мобільній царині. Ми сподіваємося залучити якомога більше місцевих експертів та розглядаємо можливості для співпраці з низкою компаній у нашому регіоні чи навіть факультетом технічних і прикладних наук Університету Тампере. Ми зростаємо, а тому нам знадобиться багато нових спеціалістів, і я з ентузіазмом очікую численних нових можливостей, що відкриються для Фінляндії».

Харрі Ояла, директор з інвестицій і глобальної операційної діяльності агенції Business Tampere, зазначив: 

«Ми вітаємо створення в Тампере нового технологічного центру HMD Global — незалежної фінської компанії та єдиного у Європі великого виробника смартфонів. Тампере вже давно знане як осередок нових ідей та інноваційного мислення, і я певний, що воно стане благодатним ґрунтом для цього нового центру».Не пропустіть