Компанія Gazer першою в Україні випустила весь модельний ряд смарт-телевізорів власного виробництва на OS Android 9

Британський бренд електроніки першим в країні випустив увесь свій модельний ряд на OS Android 9. Відтепер телевізори Gazer дають можливість вільно користуватися можливостями оновленої мобільної операційної системи.

Особливості телевізорів на повноцінному Android з відкритою ліцензією у порівнянні зі смарт-телевізорами на власних операційних системах та з Android-TV — у тому, що вони комплементарні, мають більше можливостей для персоналізації налаштувань, до того ж на них можна встановити будь-який необхідний додаток. Власне, користування телевізором Gazer буде ідентичне користуванню смартфоном або планшетом. Відтепер ОS Android 9 буде на смарт-телевізорах Gazer усіх діагоналей — від 24 до 65 дюймів.

Операційна система в оновленій версії у смарт-телевізорах Gazer як і раніше дозволяє користуватись усіма доступними новинками та оновленнями в Google Play Market. Крім того, телевізори Gazer надають можливість встановлювати особисті програми, відсутні в маркеті, з флешки.

Серед інших переваг електроніки Gazer — вбудовані тюнери цифрового ефірного і кабельного, а також супутникового телебачення. Крім того, у всіх моделях встановлено Bluetooth, WI-FI, 16 гігабайтів вбудованого накопичувача та 4-ядерний процесор. На всіх телевізорах також встановлена IPS матриця з технологією True RGB, завдяки чому  картинка зберігає яскравість під будь-яким кутом перегляду. У режимі очікування замість звичайної заставки можна завантажити фото чи відео, яке через деякий час автоматично увімкнеться на екрані.

В усіх смарт-телевізорах Gazer реалізована  функції дублювання екрану смартфона на дисплей телевізора та голосового управління і пошуку фільмів в онлайн-кінотеатрах.

Придбати смарт-телевізори Gazer на Android 9 можна у магазинах Фокстрот, Сomfy, Цитрус, Алло, Розетка, Ельдорадо, Епіцентр, Vodafone, Volti, 33 м2, Жжук та Brain.

Не пропустіть