Колишній робітник SpaceX і Tesla заявив, що творцем біткойна є Ілон Маск

Сахіл Гупта керує компанією spase.io, яка розробляє програмне забезпечення для 3D. Він працював у SpaceX і Tesla і стверджує, що Ілон Маск – людина, яка створила біткойн.

Гупта зазначив, що протягом чотирьох років не міг розповісти про те, що сталося через низку причин, але зараз настав найкращий час. У 2017 році він зв’язався з представником Ілона Маска на ім’я Сем Теллер щодо роботи.

Тоді Теллер вислухав Сахіла і зазначив, що йому краще створити власну компанію. За цю пораду Сахіл Гупта йому вдячний. Наприкінці телефонної розмови він запитав Теллера: «Гей, адже Ілон це і є Сатосі?». На цілих 15 секунд запанувала тиша, після якої Теллер відповів: “Ну, що я можу сказати?” На цьому розмова закінчилася.

На думку колишнього співробітника SpaceX, Ілон Маск з високою ймовірністю може бути творцем біткойна, оскільки у нього були необхідні для цього ресурси, знання та мотивація.

У серпні Bloomberg заявив, що творцем біткойна є Хел Фінні (Hal Finney), який помер у 2014 році. За іншою версією, це Крейг Райт.

Ілон Маск у ході подкасту з Лексом Фрідманом спростував це припущення та заявив, що під псевдонімом Сатосі Накамото може переховуватися вчений у галузі інформатики, криптографії Нік Сабо (Nick Szabo).


Джерело Мedium

Не пропустіть