Кіберсквотер завів сайт на ім’я популярного письменника. Ніхто не звернув на це увагу

Кіберсквотер керував сайтом patrickdewitt.net в спробі привернути увагу до свого власного роману. Проте ні письменник, ні видавці не звернули на це увагу.

Кіберсквотінг — незаконна реєстрація, використання та подальший продаж доменного імені із наміром отримати прибуток від паразитування на гудвілі чи торговельній марці, яка є власністю іншої особи чи організації.

Власник домену не висував вимог щодо викупу сайту. Він просто сподівався, що письменник Патрік де Вітт зв’яжеться з ним і прочитає уривок з його неопублікованого твору «Тиша Бога, їм співали дияволи». Цей уривок викладений на ресурсі з позначкою «це не Патрік де Вітт». Проте чоловік не міг передбачити, що де Вітт, схоже, не є активним користувачем Інтернету. Ніхто не звернув увагу на сайт.

«Насправді ніхто навіть не написав на електронну пошту сайту, окрім дивного збентеженого чоловіка, який намагався довести, що персонажі в романі занадто жорстокі по відношенню до тварин», — розповів сквотер.

Пізніше сторінка контактів була очищена від всього, крім «це не Патрік Девітт».

Патрік де Вітт — канадський письменник і сценарист, чий роман «Брати Сістерс» потрапив в 2011 році в шорт-лист Букерівської премії.

Джерело TheVerge
Не пропустіть