Кевін Лінч очолив новий проект Apple Car: що нового він принесе

Через кілька днів після того, як глава розробки Apple Car Даг Філд покинув компанію і перейшов в Ford, у проекту першого електромобіля Apple з’явився новий бос – Кевін Лінч.

За даними Bloomberg, глава відділу розробки Apple Watch Кевін Лінч вже курирував проектування програмного забезпечення для Apple Car, однак тепер його обсяг обов’язків в Project Titan розширився.

«Лінч приступив до роботи над проектом електрокара на початку цього року, коли він взяв на себе керівництво командою, що займається базовим програмним забезпеченням. Зараз він курирує всю групу інженерів, яка також включає в себе обов’язки з розробки обладнання і роботу над датчиками для безпілотних автомобілів », – повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела в Apple.

Варто відзначити, що сам Лінч не має досвіду роботи в автомобільній промисловості, але, як підкреслив Марк Гурман з Bloomberg, у Apple все ще є кілька старших менеджерів «з автомобільного світу», які поки працюють над проектом, в їх числі колишні керівники Tesla і BMW.

Джерело Вloomberg
Не пропустіть