UPG_price_d+m

Karma представила свій перший повноцінний електромобіль

Karma Automotive, раніше відома як Fisker, представила свій перший повністю електрифікований автомобіль в футуристичному стилі. Автовиробник описує електрокар, як «заяву про направлення майбутніх проектів Karma в технологіях і дизайні».

Fisker Automotive пережила банкрутство в 2013 році. Активи компанії були викуплені китайським конгломератом Wanxiang Group. Відтоді в компанію було інвестовано значні кошти на запуск першого електромобіля. Компанію було вирішено перейменувати в Karma Automotive.

На виставці Pebble Beach Concours d’Elegance в цьому місяці компанія Karma представила свій новий концепт «SC1 Vision». Генеральний директор компанії Ленс Чжоу в коментарях повідомляє:

«SC1 – це покажчик розвитку Karma на майбутнє. Розроблений і спроектований менш ніж за 12 місяців електромобіль використовує разючу мову дизайну, бренду та інтеграцію інноваційних технологій»

Компанія не розкрила будь-яких деталей про потужності двигуна, ємності батарей, розгін і максимальну швидкість електромобіля. Виникає відчуття, що Karma зосереджена тільки на дизайні в даний момент. Віце-президент з дизайну та архітектури Андреас Турнер зазначає:

«Концепція SC1 заснована на новаторському дусі Karma. Електрокар поєднує в собі нове поняття про розкіш і стилі з особливою ДНК бренду»

Виробник не повідомив про свої плани на випуск SC1 в серійне виробництво і надходження електромобіля в продаж. Відомо, що автомобіль оснащується системою з восьми радарів і шести датчиків Lidar, а також зовнішніми камерами, які розташовані по периметру корпусу. Ймовірно це обладнання може бути використане в режимі автопілота.


Не пропустіть