Камеру фотофлагмана Xiaomi Mi 10 Pro порівняли з iPhone 11 Pro

Як не дивно, китаєць не у всіх випадках виявлявся лідером

Незважаючи на те, що Xiaomi анонсувала і Mi 10, і Mi 10 Pro в рамках однієї презентації, перший пристрій вже з’явився у продажу, в той час як другий було розпродано так швидко, що більшість користувачів ще не скоро отримають можливість придбати новинку. На щастя, в мережі вже почали з’являтися перші відео з тестом можливостей камери нового смартфона компанії.

Камеру фотофлагмана порівняли з безліччю смартфонів, в числі яких опинився і iPhone 11 Pro. Незважаючи на те, що відео залите на YouTube, а це значить, що вихідна якість була помітно зіпсована алгоритмами сервісу, загальне враження про можливості камери Xiaomi Mi 10 Pro все ж можна скласти навіть в таких умовах. Можна помітити, що незважаючи на досить проривні технології, які Xiaomi використовувала в новинці (в тому числі і 108 Мп камера), не завжди Mi 10 Pro виглядає кращим на тлі конкурентів.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro працюють на базі процесора Qualcomm Snapdragon 865, мають оперативну пам’ять стандарту LPDDR5, а також внутрішню пам’ять типу UFS 3.0. Анонс в Китаї відбувся ще 13 лютого, а найближчим часом нас чекає демонстрація новинок в Європі – там покажуть глобальну версію пристроїв.

Джерело YouTube
Не пропустіть