Jackery представила універсальний зовнішній акумулятор для зарядки авто та тостерів

Компанія Jackery, лідер інноваційних рішень в області портативного живлення, представила на виставці CES два нових продукти – портативну електростанцію Explorer 1000 і Explorer 300. Вони знадобляться як на відпочинку, в заміській поїздці, так і на дачі.

Explorer 1000 — найбільш ємна зарядна станція компанії. Вона має потужність в 1000 Вт і може заряджати прилади з номінальною потужністю 1000 Вт і імпульсною потужністю 2000 Вт. Модель оснащена трьома розетками змінного струму, двома USB Type-C, двома USB Type-A і одним автомобільним портом. Пристрій важить близько 10 кг. За словами виробника, він підійде як для зарядки звичайних гаджетів, так і соковижималок, тостерів і льодогенераторів. У березні він коштуватиме $1000.

Explorer 300 — більш компактна версія, яка важить 2,7 кг з номінальною потужністю 300 Вт і імпульсною 600 Вт. Вона має дві розетки, один USB Type-C, два USB Type-A і один автомобільний порт. Як стверджує виробник, заряду вистачить на 4,5 зарядки MacBook, 15 зарядок цифрових камер і близько 18 повних перезаряджень смартфонів. Новинка з’явиться в продажі за ціною $350.

Моделі будуть доступні на Amazon, jackery.com і в деяких магазинах партнерів.

Джерело GizChina
Не пропустіть