iQOO назвала дату презентації першого смартфона з 120-ватною зарядкою

Відомий тіпстер з ніком Digital Chat Station раніше цього тижня оголосив, що iQOO запустить лінійку iQOO 5 цього місяця. Сьогодні компанія  підтвердила цю інформацію в своєму акаунті в Weibo — презентація відбудеться 17 серпня. Відзначимо, девайс компанії може стати першим в світі смартфоном з підтримкою швидкої зарядки потужністю 120 Вт.

На плакаті розміщені фрази: «120 Вт» і «15 хвилин», які вказують на те, що лінійка iQOO 5 з’явиться з підтримкою технології надшвидкої зарядки потужністю 120 Вт, представленої минулого місяця.

За заявою вендора, всього за 5 хвилин акумулятор пристрою ємністю 4000 мАг здатний зарядитися на 50%. Зарядка від 0% до 100% займає 15 хвилин.

Бренд iQOO ще не підтвердив кількість смартфонів, яку збираються представити. За даними Digital Chat Station, в серію входять дві моделі: недорогий телефон і інша модель з підтримкою швидкої зарядки 120 Вт.

Серед особливостей Pro-версії також відзначається загнутий з боків дисплей з частотою оновлення 120 Гц і флагманський процесор Snapdragon 865 Plus. Більш доступний iQOO 5 буде побудований на базі середньобюджетної мобільної платформи, яка поки не розголошується.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть