iPhone скоро навчаться приймати платежі з банківських карт через NFC

Скоро буде запущений новий платіжний сервіс, який дозволить приймати платежі з банківських карток безпосередньо на iPhone без необхідності використання додаткового обладнання.

iPhone вже вміють приймати платежі з пластикових карток за допомогою гаджета під назвою Square Reader, однак нова технологія Apple усуне необхідність у сторонніх пристроях. За допомогою цього нововведення приватні підприємці та малі підприємства зможуть приймати платежі, додавши картку клієнта до свого iPhone. Ймовірно, функція використовуватиме чіп NFC, вбудований у пристрої Apple.

Компанія розпочала розробку способу прийому платежів з банківської картки без додаткового апаратного забезпечення ще у 2020 році, коли придбала стартап Mobeewave за $100 млн. Саме інженери Mobeewave створили технологію для смартфонів, що дозволяє приймати платежі за допомогою NFC.

Поки що неясно, чи буде платіжний сервіс інтегрований в Apple Pay, оскільки команда, що займається розробкою цієї функції, раніше працювала в платіжному підрозділі Apple.

Ймовірно, Apple анонсує нововведення як одну з ключових функцій майбутнього оновлення iOS 15.4.


Джерело Вloomberg

Не пропустіть