iPhone 16 Pro та 16 Pro Max будуть більшими за своїх попередників

Згідно з попередніми чутками, моделі iPhone 16 Pro можуть отримати найвужчі рамки за всю історію телефонів. Крім того, тепер у нас є більше інформації про розміри пристроїв серії iPhone 16.

Нещодавній звіт IT Home припускає, що iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max будуть трохи більшими за своїх попередників. Однак товщина залишиться такою, як і була. Джерелом інформації є неофіційні рендери пристроїв серії iPhone 16, на яких також вказані габарити. Наскільки змінилися габарити в порівнянні з попередниками, ви можете побачити в таблиці нижче.

Як бачимо, базовий iPhone 16 і iPhone 16 Plus практично не відрізняються за розмірами від свого попередника. Однак модуль камери перероблений, що, як повідомляється, дозволяє телефону знімати просторове відео, подібно до гарнітури Apple Vision Pro.

Аналітик Apple Мінг-Чі Куо раніше зазначав, що iPhone 16 Pro Max може мати довший час автономної роботи порівняно з iPhone 15 Pro Max. Це може бути пов’язано з більшим акумуляторним блоком всередині. Згідно з попередніми чутками від початку цього року, моделі Pro також можуть отримати трохи більший 1/1,14-дюймовий основний сенсор і перископний телеоб’єктив. Все це вимагає більше внутрішнього простору, що може бути причиною збільшення розмірів майбутніх моделей iPhone Pro.

На додаток до рендерингу, інсайдер з Weibo на ім’я Instant Digital поділився інформацією про ширину рамок всіх чотирьох моделей iPhone 16. Однак важливо зазначити, що його прогнози розмірів дещо відрізняються від того, що ми бачимо на останньому рендері. Якщо бути більш точним, Instant Digital передбачив, що висота і вага iPhone 16 / Plus будуть на 2 мм меншими, ніж у попередника, в той час як останній рендер стверджує, що вони залишаться такими ж. Тим не менш, обидва джерела є неофіційними, і ви повинні сприймати їх з дрібкою солі.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть