iPhone 13 Pro в новому кольорі вперше показали на живому фото

На початку тижня компанія Apple представила смартфони iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max, які сьогодні стали доступні для попереднього замовлення в різних регіонах світу .

Смартфони отримали зменшений чубок, збільшені акумулятори та камери, при цьому iPhone 13 Pro не так легко відрізнити від iPhone 12 Pro, якщо не помістити поруч два смартфона. Однак смартфон буде доступний в новому кольорі, який називається Sierra Blue. Китайські джерела опублікували першу живу фото такого смартфона.

На додаток до нового кольору, iPhone 13 Pro в цьому році як і раніше буде доступний в трьох кольорах (графіт, золото і срібло).

Графічний процесор SoC Apple A15 Bionic в iPhone 13 mini і iPhone 13 має чотири ядра, і Apple заявляє, що він забезпечує на 30% кращу графічну продуктивність у порівнянні з «конкурентами». В iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max графічний процесор має додаткове п’яте ядро, що забезпечує на 50% кращу продуктивність у порівнянні з конкурентами. Крім того, старші моделі отримали по 6 ГБ ОЗП.

Продажі новинок стартують 24 вересня.

Не пропустіть